Halas Tarım

Halas Tarım

Halas Tarım

İthalat, ihracat ve transit ticaret ile toptan meyve ve sebze ticareti konusunda uzmanlaşmış gıda sektörünün önde gelen şirketlerinden Halas Tarım ile online varlıklarını geliştirmek, misyonlarını ve uzmanlıklarını etkili bir şekilde iletmek için çalışmaktan mutluluk duyuyoruz.

Halas Tarım, topraktan gelen doğal ve taze ürünleri, doğallığını koruyarak insanlarla buluşturmayı ilke edinmiştir. Alanında kendini kanıtlamış tecrübeye sahip uzman kadrosu, sebze ve meyveleri dalından koparıldığı andan sofralara ulaşmadan önce uzman personelinin onayına kadar her adımda dikkatle takip ediyor.

Halas Tarım'ın ürün ve hizmetlerinin yanı sıra uzmanlıklarını ve kaliteye olan bağlılıklarını etkili bir şekilde sergileyen kullanıcı dostu bir web sitesi tasarladık ve geliştirdik. Web sitesi, kolay navigasyon, net mesajlar ve sezgisel bir kullanıcı arayüzü ile modern ve minimalist bir tasarıma sahip. Tazelik ve kaliteye olan bağlılıklarını vurgulamak için Halas Tarım'ın ürün ve tesislerinin yüksek kaliteli görsellerine yer verdik.

Buna ek olarak, web sitesinin görünürlüğünü artırmak ve daha fazla trafik çekmek için arama motorları için optimize ettik. Ayrıca web sitesinin mobil uyumlu olmasını, yani mobil cihazlardan kolayca erişilebilmesini ve gezinilebilmesini sağladık.

Halas Tarım

Sunulan Hizmetler

  • Web Sitesi Tasarımı ve Geliştirme

Teknolojiler

  • Php

Herdal

45 yıllık deneyime sahip HERDAL, Türkiye'deki fabrikasında "Sadece En İyisi ya da Hiçbiri" etik kurallarına uygun olarak üretilen geniş bir yelpazede üstün kaliteli ürünler sunmasıyla tanınmaktadır. HERDAL'ın kalite ve etiğe olan bağlılığı, sundukları her ürüne yansı...

Sonraki Portföy
Herdal