Tasarım

Tasarım

Bir iletiyi görsel ya da yazı yoluyla, belirlenen hedef kitleye ulaştırmak amacıyla yapılan görülebilir herhangi bir düzlemde, iki boyutlu veya üç boyutlu olarak yapılan logo, afiş, billboard, kitap, dergi, animasyon, film tasarımı, ambalaj gibi yaratıcılık gerektiren tasarımları oluşturan unsurlara grafik tasarım denir. Duvarlarda, kitaplarda, dergilerde, afişlerde, logolarda yazılı veya görsel olarak gördüğümüz tüm tasarımlar aslında grafik tasarımın birer parçasıdır.

Grafik tasarım bir işletme için dijital platformlarda ve görünür mecralarda en önemli rolü oynamaktadır. Çekici bir grafik tasarıma sahip olmak marka algısının profesyonelliğini arttırır ve kurumsal kimliğinizi güçlendirir. Kurumsal kimliğinizin sahip olduğu profesyonel çizgi ise hedef kitleniz için güven oluşturur.

Farklılık yaratmak için artık web sitesi ve logodan daha fazlasına; ek reklam alanlarına, yeni görsel teknolojilerine ihtiyacımız var. Yeni nesil tasarım trendlerini, kreatif fikirleri ve profesyonel uygulamaları bir bütün olarak size sunuyoruz.

Tasarım kapsamında sizin için sunduğumuz hizmetler:

- Grafik Tasarım
- Kurumsal Kimlik
- Görsel Kimlik 
- Kampanya Tasarımı
- Logo Tasarımı
- Kullanıcı Arayüzü (UI)
- Banner
- Branding

Bize Yazın

İletişim

Bizimle iletişime geçmenin çeşitli yolları var ama çay/kahve içmeyi tercih ederiz.

contact